Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Werbkowice. Wyniki wyborów na wójta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 10:41 Powrót do artykułu
Agnieszka, Agnieszka, Agnieszka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
is best Aga pora zmienic i miec czas dla siebie i wszystkich mieszkancow gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka dasz radę. Nie ma lepszej od Ciebie. Powodzenia w 2 turze!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba znerwicowana, wybuchowa,poniżająca ludzi, myśląca że cały świat kręci się wokół niej na Wójta. Pani Agnieszka gdziekolwiek jest sieje zamęt i zostawia zgorszenie. Ludzie opamiętajcie się zniszczy gminę, a w przyszłym roku wystartuje wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka jest energiczną osobą, posiada dużą motywację do działania. Niestety jest zarozumiała i lekcewarzy ludzi. Wysoko nosi nosek. Lech - jest anemiczny, skupia się wokół spraw Werbkowic, nie interesuje go okolica. Szanuje ludzi i jest uprzejmy dla mieszkńców gminy. Tak źle i tak nie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Agnieszka! Trzymamy kciuki i głosujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wreszcie cos zmienic. Sprobowac bo jak dotychczas to tylko Werbkowice i Werbkowice a popatrzeć dalej szara rzeczywistosc i reszta sie nie liczy. Pani Agnieszka mam nadzieje wygra i zmieni wreszcie to wszystko! Trzeba sprobowac czegos nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie dobrze ze ma charakter przynajmniej wie czego chce i co moze zrobić. Kazdy kto nie jest wrogo nastawiony do Pani Agnieszki wie ze to uczynna, pracowita i miła osoba i nie pozwala soba manipulować jak co niektórzy sie poddaja i nic z tego nikt nie ma. Jak nie będzie miala szansy sie wykazac jako Wojt to nikt jej nie doceni i nie pozna jaka jrst naprawę. Trzeba sie przekonac a nie sluchac opinni tych którzy jej nie lubią bo cos osiagnela i jest jaka jest. Osob zdecydowanych i ambitnych potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby Lech został wójtem a nie ta co dom starców chcę zrobić gmina powinna się rozwijać a nie dom opieki coś dla młodzieży musi być żeby na stołach nie siedzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby, które wypowiadają się pozytywnie na temat p. A to albo osobiście jej nie znają, albo coś im obiecała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie rozumiem was A co wójt obecny zrobił takiego dla was zadluzyl tylko gminne A na dodatek poprzyjmowal swoich ludzi z Hrubieszowa tak jak by u nas nie było chętnych dał podwyżki swoim ludziom. Werbkowice potrzebują nowości i kogoś z głowa. A nie marionetke. Ja jestem za Panią Agnieszką i mam nadzieję że zrobi porządek z ta gmina z gokiem i że szkoła bo tu się źle dzieję. I zeby przeswietliła tamte lata kandecji wójta bo napewno ma tam dużo do ukrycia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka. Z każdym porozmawia, każdego wysłucha i stara się zrozumieć i pomóc. Nie to co twardy beton peeselowski. Głosujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie zamiast swoich zatrudniac w gminie czy szkole  czy gdzie kolwiek indziej w gm Werbkowice to sa z Hrubieszowa Zamościa a nasi siedza na bezrobociu mlodzi i chetni podjac pracę. I jaka to sprawiedliwosc obcych sciagac a mieszkajacych w Werbkowicach i okolicach nie brac w ogole pod uwagę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to lepiej kur*a tego złodzieja z PSL-u znowu wybrać. Przez wszystkie kadencję nic nie zrobił i teraz też nic nie zrobi. On tylko odstawia operę dobroci i modernizacje dróg w gminie przed wyborami. Dajcie szansę tej kobiecie się wykazać i myślę że nie zostawiła by posady u wojewody żeby komuś na złość zrobić, ona porostu chce porządku i ładu w gminie, a nie skorumpowanych pracowników w urzędzie gminy i szkole z pod ręki Pana wójta Bojko. Ja jestem za Panią Agnieszką i osobiście namawiam was ludzie którzy są za obecnym wójtem żebyście poszli po rozum do głowy i dali jej szansę a napewno wyjdzie to na dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za postawe i myslenie. Ja tez namawiam na glosy ludzie pójdzcie po rozum do głowy. Tyle lat bylo na cos aby zrobic w gminie ład i go nie ma. Dajmy sie wykazac komus nowemu. Pani Agnieszce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi wyborco pani R. nikt już w Lublinie nie chce, tam też mają ją dosyć. Jakby zleżało jej na gminie a nie na stołku to by nie uciekła za dobrą pensyjką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecha zgóbiła pycha bo potrafił powiedzieć "Wygraj sobie wybory i rób co chcesz " więc teraz nie pozostaje nic innego jak zagłosować na Agnieszkę . Do tego jest szansa na realną politykę finansową a nie zadłużenie się w nieskończoność , niech każdy ma świadomość że na każdego mieszkańca gminy Werbkowice przypada 1500 zł zadłużenia na osobę które będzie z każdego sciągane w różnych podatkach bez względu kto by nie rządził .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ta pani sobą reprezentuje,co najwyżej plakietkę PiS,jeśli ona wygra to wtedy zacznie się kolesiostwo i układziki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że trole Rafalskiej mocno pracują na 2 złote komentarzami. Ta kobieta jest arogancki I zaufania w sobie. Nie raz kamala prawo. Widać że za rządów obecnego wójta wiele się zmieniło w gminie i to zmiana na lepsze. Wielka partyjna pisowska karierowiczka niestety mieli tylko językiem, a ludzie zapomnieli Już co to znaczy mieć złego włodarza i widać zawsze będzie im źle. Gmina bardzo zmieniła się na lepsze i ciężko znaleźć argumenty przeciwko Lechowi Bojdzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla PiSu w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...